​​На Сарненщині незаконно випалювали деревне вугілля

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

Прокурорами Рокитнівського відділу Сарненської окружної прокуратури, спільно з працівниками ВП №2 Сарненського РВП ГУНП в області, в ході досудового розслідування кримінального провадження за фактом забруднення атмосферного повітря внаслідок незаконного випалювання деревного вугілля (ст. 241 КК України), 15 червня проведено санкціонований огляд земельної ділянки сільськогосподарського призначення поблизу с. Масевичі, Сарненського району.

Повідомляє пресслужба Рівненської обласної прокуратури.

За його результатами вилучено 5 піролізних печей для випалювання деревного вугілля та близько 20 тонн вже готової продукції, пофасованої у мішки.

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

Встановлено, що випалювання деревного вугілля на земельній ділянці здійснюється всупереч цільовому призначенню землі та без необхідних дозволів на викиди в атмосферне повітря. Крім того не дотримані вимоги пожежної безпеки, враховуючи специфіку даного виробництва відсутня пожежна водойма, місце для відходів та пожежобезпечний склад.

Також, на момент перевірки, у власника майна не було документів на піролізні печі, технічного паспорту на кожну бочку та сертифікату її відповідності для використання.

Усе виявлене вилучено, вирішується питання накладення арешту на це майно та встановлюється походження лісоматеріалів для такого незаконного виробництва.

Санкція статті передбачає максимальне покарання у вигляді обмеження волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на той самий строк.

Діліться корисною інформацією з друзями: