fbpx

На Рівненщині з візитом перебуває уповноважений ВР з прав людини Дмитро Лубінець

Спільно з начальником Рівненської ОВА, головами громад та представниками оборонного сектору області обговорюють захист прав людини під час воєнного стану.

«Сьогодні обговорюємо цю важливу тему в «Острозькій академії». Під час війни захист прав людини набуває особливої важливості. Адже такі права через зрозумілі причини можуть порушуватися в рази частіше. Окремий акцент щодо дотримання прав людей – на внутрішньо переміщених особах, дітях, військовослужбовцях та полонених, соціально незахищених громадянах. Їх підтримка – в пріоритеті влади. Адже в центрі нашої роботи – людина», – сказав очільник області.

Дмитро Лубінець розповів, що нині робота побудована та розподілена за дев’ятьма основними напрямами. За кожен із них відповідає окремий представник. Окремо створені в структурі й представництва в регіонах.

Зустріч в Острозькій академії.

Також здійснюється співпраця з громадськістю, її члени входять в консультативну раду. Також уповноважений з прав людини додав, що звернутися до нього особисто може кожен громадянин України.

«Сьогодні саме людиноцентризм, ставлення до людини, як до вищого творіння, відрізняє нас від ворога. Тож нині як ніколи важливо приділяти належну увагу правам людини. І захищати їх. Це закладено в ДНК українця – взаємоповага і прагнення бути рівним серед рівних. Це не просто відрізняє нас від ворога. Це дозволить нам перемогти», – зауважив Віталій Коваль.

Серед інших питань порушили тему труднощів під час перемовин з російською стороною щодо алгоритмів здійснення обмінів. Також не оминули питання розміщення в публікаціях у соціальних мережах персональних даних своїх рідних, адже подібні ініціативи шкодять поверненню військовополонених додому.

Рівненська ОВА

Читайте також: Патрульні вчасно зупинили нетверезого водія