fbpx

У Туреччині зі скандалом скасували концерт Ані Лорак

Діліться інформацією з друзями:

Виконавиця мала виступити в Анталії 29 липня, але діаспора українців сприяла скасуванню концерту.

Про це повідомив консул України в Анталії Олександр Воронін у Facebook.

“Скоординувавши спільні зусилля Посольства України в Турецькій Республіці, нашого Консульства України в Анталії та української громади, вдалося домогтися скасування проведення концерту Ані Лорак (Кароліни Куєк) у концертному залі The Cosmos Theatre” – написав Олександр Воронін.

За його словами, це рішення ухвалила Рада директорів холдингу Kilit Hospatality Group, до якого входить мережа готелів Nirvana та згаданий концертний зал, після всебічного вивчення ситуації з концертом Ані Лорак, ролі особистості «артистки» у війні рф проти України та можливих репутаційних наслідків проведення такого концерту з урахуванням суспільного резонансу з боку української спільноти.

Продаж квитків зупинено, тим хто їх вже придбав будуть повернуті кошти.

Kilit Hospatality Group з розумінням ставляться до ситуації в Україні та надають підтримку українській стороні після повномасштабного вторгнення рф. Зокрема, у рамках проєкту «Дитинство без війни» із евакуації дітей дітей-сиріт Дніпропетровської області, на початковому етапі його реалізації у березні-квітні 2022 року понад 200 дітей було розміщено в одному з готелів мережі та майже три місяці безкоштовно знаходились і харчувались там.

Фото: Obozrevatel.

Читайте також: «Подивіться, хто загинув у ДТП…” — нове спам-повідомлення у Facebook