На Рівненщині визначилися з найкращими знавцями інформатики

Діліться корисною інформацією з друзями:

Днями у Рівному відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики. Відтак в області визначилися з найкращими знавцями інформатики.

На базі Рівненського державного гуманітарного університету 23-24 січня пройшов ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики. За перемогу змагався 81 учень закладів загальної середньої освіти області: 13 – 8-го класу, 16 – 9-го класу, 25 – 10-го та 27 – 11-го класу.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

За інформацією пресслужби управління освіти і науки Рівненської ОДА, найкращі результати показали учні закладів освіти Березнівського району – 8 призових місць, м. Рівне – 6 призових місць, Здолбунівського та Дубровицького районів – по 5 призових місця, комунального закладу “Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів” – 4 пизових місця, Володимирецького району – 3 призових місця.

Найбільше переможців підготували педагоги: Цимбалюк Володимир Федорович, Цвенюк Олена Борисівна, Паламарчук Юрій Степанович – по 3; Ракович Мирослава Олександрівна, Невірковець Олег Володимирович, Мамчич Мирослава Сергіївна, Желюк Надія Дмитрівн, Вальчун Олександр Дмитрович, Александрук Володимир Володимирович – по 2.

 

 

                                                             Переможці олімпіади

 

8-й клас

ПІБ учня

Назва навчального закладу Місце

ПІБ вчителя

Мисковець Роман Дмитрович Зорянський навчально-виховний комплекс “школа-гімназія” Рівненської районної ради 1 Рачкелюк Андрій Валерійович
Кушнір Олександр Володимирович  

Дубровицький навчально-виховний комплекс “Ліцей-школа” Дубровицької районної ради

2 Паламарчук Юрій Степанович
Мельник Антон Олегович  

Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 22 Рівненської міської ради

2 Невірковець Олег Володимирович
Корицький Дмитро Сергійович  

Березнівський навчально-виховний комплекс “Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І – ІІ ступенів” Березнівської районної ради

3 Цимбалюк Володимир Федорович
Шама Богдан Михайлович  

Новаківський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа I – IIІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Володимирецької районної ради

3 Босик Сергій Григорович

9-й клас

Бородієнко Олександр Павлович  

Березнівський навчально-виховний комплекс “Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І – ІІ ступенів” Березнівської районної ради

1 Цимбалюк Володимир Федорович
Литвак Віталій Андрійович  

Здовбицька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Здолбунівської районної ради

2 Бондарук Олег Миколайович
Тарасюк Олесь Васильович  

Березнівський навчально-виховний комплекс “Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І – ІІ ступенів” Березнівської районної ради

2 Цимбалюк Володимир Федорович
Рудик Артем Всеволодович  

Радивилівський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа         І – ІІІ ступенів № 2-ліцей” імені П.Г.Стрижака Радивилівської міської ради

2 Ковальчук Валерій Антонович
Грабовський Денис Леонідович  

Рівненський природничо-математичний ліцей “Елітар” Рівненської міської ради

3 Желюк Надія Дмитрівна
Бондаренко Максим Васильович  

Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Вараської міської ради

3 Мамчич Мирослава Сергіївна
Смірнов Богдан Дмитрович  

Комунальний заклад “Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів” Рівненської обласної ради

3 Рожко Володимир Вікторович
Левицький Богдан Русланович  

Комунальний заклад “Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів” Рівненської обласної ради

3 Остапчук Наталія Олександрівна
10-й клас
Лобанов Данило Олексійович  

Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Вараської міської ради

1 Мамчич Мирослава Сергіївна
Турбал Богдан Юрійович  

Рівненський природничо-математичний ліцей “Елітар” Рівненської міської ради

1 Желюк Надія Дмитрівна,  Желюк Олег Миколайович
Хлипавка Богдан Олексадрович  

Смизька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Смизької селищної ради Дубенського району

2 Павлючик Сергій Олександрович
Павлюк Юрій Павлович  

Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 22 Рівненської міської ради

2 Невірковець Олег Володимирович
Петровець Іван Леонідович  

Дубровицький навчально-виховний комплекс “Ліцей-школа” Дубровицької районної ради

2 Паламарчук Юрій Степанович
Леоновець Тарас Олегович  

Опорний заклад Демидівський ліцей Демидівської селищної ради

2 Вальчун Олександр Дмитрович
Нересниця Олег Юрійович  

Березнівський навчально-виховний комплекс “Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І – ІІ ступенів” Березнівської районної ради

3 Цвенюк Олена Борисівна
Шевчук Сергій Анатолійович  

Комунальний заклад “Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів” Рівненської обласної ради

3 Шемейко Анатолій Степанович
Олянич Назар Станіславович  

Березнівський навчально-виховний комплекс “Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І – ІІ ступенів” Березнівської районної ради

3 Цвенюк Олена Борисівна
Логвін Максим Едуардович  

Березнівський навчально-виховний комплекс “Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І – ІІ ступенів” Березнівської районної ради

3 Цвенюк Олена Борисівна
Чередько Данило Дмитрович  

Серницька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Зарічненської районної ради

3 Моторко Іван Олексійович
Петровський Юрій Миколайович  

Глинський навчально-виховний комплекс “загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Здолбунівської районної ради

3 Александрук Володимир Володимирович
Кропивницька Валерія Василівна  

Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради

3 Бортник Роман Анатолійович

11-й клас

Кирик Матвій Сергійович Опорний заклад “Котівський ліцей” Рівненської районної ради 1 Кіричук Любов Василівна
Козодой Тарас Романович  

Володимирецька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Володимирецької районної ради

1 Муравинець Вадим Сергійович
Гашинський Роман Ігорович  

Рівненський навчально-виховний комплекс № 2 «Школа-Ліцей» Рівненської міської ради

2 Парфенюк Микола Володимирович
Адамчук Антон Іванович Селецький навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа         І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Дубровицької районної ради 2 Ракович Мирослава Олександрівна
Гмирак Іван Валентинович  

Здолбунівська загальноосвітня школа    І – ІІІ ступенів № 6 Здолбунівської районної ради

2 Костюченко Ольга Леонідівна
Смірнов Андрій Дмитрович  

Комунальний заклад “Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів” Рівненської обласної ради

2 Трофімчук Людмила Олексіївна
Данилюк Владислав Вікторович  

Опорний заклад Демидівський ліцей Демидівської селищної ради

3 Вальчун Олександр Дмитрович
Лукашенко Максим Петрович Здолбунівська гімназія Здолбунівської районної ради 3 Михалко Юрій Іванович
Степанчук Сергій Тарасович  

Рівненський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа         І – ІІІ ступенів-спеціалізована спортивна школа» № 26 Рівненської міської ради

3 Удодік Ірина Миколаївна
Александрук Андрій Володимирович  

Глинський навчально-виховний комплекс “загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Здолбунівської районної ради

3 Александрук Володимир Володимирович
Радисюк Денис Анатолійович  

Березнівський навчально-виховний комплекс “Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І – ІІ ступенів” Березнівської районної ради

3 Лазарець Олександр Юрійович
Осійчук Дмитро Ярославович  

Березнівська загальноосвітня школа  І – ІІІ  ступенів № 2 Березнівської районної ради

3 Мельник Володимир Володимирович
Адамчук Ілля Іванович Селецький навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа          І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Дубровицької районної ради 3 Ракович Мирослава Олександрівна
Гайдиш Владислав Анатолійович  

Дубровицький навчально-виховний комплекс “Ліцей-школа” Дубровицької районної ради

3 Паламарчук Юрій Степанович

 

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»