fbpx

У Рівному відбудеться благодійний-арт проект пам’яті Квітки Цісик

Благодійний арт-проєкт “Квітка надії” зціляє душу піснями легендарної співачки. Лікарі їй сказали, що проживе кілька місяців, а вона прожила сім років, продовжуючи наполегливо і натхненно творити музику та розповідати за океаном в піснях про рідну Україну.

 

Квітка надії зціляє душу і тіло

Квітка Цісик – американська співачка з українською душею прожила коротке життя тривалістю у 45 років, і сім останніх – у самовідданій боротьбі з раком. Саме за її творчістю Міський Будинок Культури спільно з Рівненським обласним протипухлинним центром, ВГО “Афіна. Жінки проти раку” та за підтримки міського голови Володимира Хомка створюють благодійний арт-проєкт “Квітка надії”, приурочений Всесвітньому Дню боротьби проти раку, аби довести, що озброївшись вірою, надією, підтримкою родини і фахівців можна і треба боротися та жити!

У програмі проєкту:

  • благодійний ярмарок майстрів студії декоративно-ужиткового мистецтва у фойє МБК;
  • 17:30   Виставкова зала – зустріч з експертами по психоонкології “Кожна мить життя безцінна…”. Кваліфіковані онкологи та психологи говоритимуть про важливе, про те, як зібратися з силами і боротися проти хвороби. Вхід вільний;
  • 19:00   Глядацька зала – концерт за участі творчих колективів МБК.

Вхід за запрошеннями. Благодійний внесок 50 грн. Запрошення – в касі МБК.

Усі кошти, зібрані на заході, будуть передані на лікування Аліни Полицяк. Молода гарна матуся чотирьох діток має невтішний діагноз – рак молочної залози. Аліні потрібно пройти ще декілька курсів хіміотерапії, які потребують великої суми грошей. Проте, жінка не здається, бореться, а наша з вами мета – допомогти їй у цій боротьбі. Арт-проєкт “Квітка надії” зціляє душу і тіло Аліни.

Приходьте 4 лютого до Міського будинку культури, зробіть добру справу разом з нами.

І пам’ятайте – мистецтво теж здатне лікувати!

Довідки за телефонами: 097 055 32 21 та 0362 26 68 23.

Для усіх, хто бажає дистанційно долучитися до допомоги Аліні Полицяк номер її картки Приватбанк 4731 2191 0732 5056

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»