fbpx
Стратегічна сесія щодо просторового планування регіону

На Рівненщині відбулася стратегічна сесія щодо просторового планування регіону

Діліться інформацією з друзями:

Представники усіх 64 громад Рівненщини долучилися до стратегічної сесії щодо просторового планування регіону. Захід відбувся у межах проєкту USAID «Говерла».

«Розвиток області – процес складний та тривалий. І просторове планування відіграє в ньому визначальну роль, – звернувся до учасників заходу начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль. – Це важливий інструмент, що поєднує питання містобудівної документації та землевпорядкування. Такий план дає розуміння щодо основних сфер життєдіяльності ТГ – розташування школи, магазину, лікарні чи виробництва”.

Очільник області закликав громади вчитися планувати, адже рухатися хаотично вперед неможливо. Лише ті території, які дотримуються своїх стратегій – будуть успішними, розвиватимуться і матимуть більше запитів від бізнесу.

До участі у стратегічній сесії долучилися представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, експерти та громадськість.

Експерти акцентували увагу на важливості планування та розбудови, визначаючи конкретні кроки для ефективної реалізації планів. За результатами роботи у групах учасники презентували свої напрацювання у дискусійних групах.

USAID «Говерла» вже упродовж тривалого часу допомагає громадам Рівненщини з розробкою низки документів. Це стратегії розвитку та плани їх впровадження.

Джерело: Рівненська ОДА

Читайте також: На Рівненщині профінансують 7 проєктів громад