fbpx
Від Рівненщини були присутні голова Рівнеської обласної ради Андрій Карауш (справа) і начальниця Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Рівненської ОДА Ольга Ютовець (друга справа).

На Рівненщині профінансують 7 проєктів громад

Діліться інформацією з друзями:

7 проєктів на Рівненщині будуть профінансовані міжнародними партнерами. Це найкращий результат за всі роки участі області у Програмі транскордонного співробітництва Interreg NEXT Польща Україна2021-2027.

Про це розповів начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль.

10 рівненських партнерів Програми, серед яких переважна більшість це органи місцевого самоврядування, отримають фінансування 5,2 млн євро.

«Ці кошти будуть спрямовані на розбудову інфраструктури (каналізування та водопостачання), прибирання протипожежного обладнання і машин, охорону заповідних територій тощо» – розповів очільник області.

Делегація з Рівненщини з дводенним візитом перебуває в польському місті Кросно, де проходить засідання Моніторингового Комітету Програми транскордонного співробітництва Interreg NEXT Польща Україна.

Основне питання порядку денного – це затвердження проєктів, що будуть профінансовані з коштів Програми та спрямовані на вирішення проблем довкілля. Вони фінансуватимуться у найближчі декілька років.

«Ми жодного разу не мали стільки перемог і такої суми. Рівненщина отримала фінансування для 7 ініціатив. Цього разу додалися ще й інфраструктурні проєкти, бо до цього були лише мʼякі навчально-промоційні. Загалом було подано 135 проєктів, серед них 20 з нашого регіону. За результатами засідання та консультацій обох сторін було відібрано 44 ініціативи, які рекомендовані для фінансування. Загальний бюджет – 81,89 млн євро. Сам конкурс за пріоритетом довкілля відбувся ще торік літом», – сказала начальниця Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції ОДА Ольга Ютовець.

Джерело: Рівненська ОДА

Читайте також: У Нобельському нацпарку на Рівненщині створять моніторингову систему для збереження природи