fbpx

На Рівненщині перерозподілять кошти освітньої субвенції

У зв’язку із збільшенням кількості учніх більше 100 млн грн освітньої субвенції додатково має надійти на Рівненщину. 

За інформацією управління освіти і науки області, додаткові кошти спрямують на місця  із розрахунку реальної кількості учнів у населених пунктах Рівненщини. Всього до бюджетів міст, районів та ОТГ області додатково має надійти 112846,1 тис. грн.

У переважній більшості районів області кількість учнів збільшилась, відповідно кошти субвенції будуть спрямовані до місцевих бюджетів. Найбільше їх має надійти у Рівне – 20952,8 тис. грн, а також у Сарненський – 10701,7 тис. грн, Володимирецький – 8617,9 тис. грн, Березнівський – 8522,5 тис. грн, Рокитнівський – 7444,5 тис. грн райони.Детальну інформацію про розподіл та перерозподіл обсягу освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам Рівненської області у 2020 році ви можете дізнатися за посиланням https://drive.google.com/file/d/1doSx7Q_xmlcejowEVmKd_MaT7saBy61x/view?usp=sharing .

Додаткові кошти освітньої субвенції можуть бути використані на виплату заробітних плат, надбавок та премій вчителям.

«На Рівненщині найкраща мережа шкіл, проте і в нас є малокомплектні навчальні заклади. В таких школах вартість навчання в розрахунку на одного учня є набагато вищою, ніж у повнокомплектних. А від цього страждають і вчителі, які недоотримують всіх надбавок, і діти, бо не мають доступу до конкурентоспроможного освітнього середовища, сучасного обладнання, а головне – якісної освіти.

Тому ми продовжуємо роз’яснювальну роботу та сподіваємося, що органи місцевого самоврядування прийматимуть, де це необхідно, правильні рішення щодо формування оптимальної мережі шкіл», – розповів начальник управління освіти і науки Рівненської ОДА Григорій Таргонський.

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів».