fbpx

Художниця та фотографиня представляють у Рівному спільний проект «Інші»

Арт-група галереї європейського живопису «Євро-Арт» 20 лютого о 16 годині презентує виставку живопису та фотографії Олександри Соботюк і Лізи Бойко «Інші».

Юні мистикині знайомі і дружать з першого класу Гощанської гімназії, де разом навчалися. З 12 років також разом відвідували Арт-студію «Позитив» Анни Вітрук у Гощі. Тепер же презентують свій спільний мистецький проект.

Представлена експозиція складається із десяти ахроматичних портретів у виконанні Олександри. Вони декоровані золотом, сріблом і міддю. Тут буде також серія «Інші», яка і лягла в основу назви усієї виставки. До неї увійшло близько десятка спільних «фото-живописних» проектів. Ключовим концептом виступає Жінка – маленький всесвіт, навколо якого все обертається. Авторки ретранслюють її образ у найрізноманітніших варіаціях: спокусницею, мінливою, хвилюючою, ніжною, тендітною, а іноді й незворушною… Розглядаючи якусь із композицій, можна легко віднайти себе, але не звичайну себе, а зовсім Іншу, якою тебе ще ніхто і ніколи не бачив.

Виставка живопису та фотографії Олександри Соботюк і Лізи Бойко «Інші» діятиме з 19 лютого до 15 березня 2020 року у галереї «Євро-Арт» (пр. Миру, 4).

Для довідки:

Олександра Соботюк народилася 26 січня 1996 року, без пензля просто не уявляє свого життя. Закінчила факультет образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва РДГУ, а згодом і відділення мистецької освіти Університету Шльонскі у м. Катовіце в Польщі. Тепер викладає у Художній студії «Євро-Арт». Незважаючи на молодий вік, художниця має багато шанувальників своєї творчості за межами України (її картини знайшли своїх власників у Польщі, Канаді, Данії, Італії). Вона – яскрава представниця молодої генерації рівненських митців, активно експериментує з різними живописними прийомами і техніками.

Ліза Бойко народилася 15 грудня 1995 року, здобула спеціальність журналіста у Чернівцях. Утім, з першого моменту, як узяла до рук свій перший подарований мамою фотоапарат, дівчина зрозуміла, що фотографія – саме те, що шукала, і те, в чому в повній мірі може проявити себе як художник. Фотографія стала ще й приводом зацікавитися світом поза маршрутом дім-робота-друзі, побачити те, про що захочеться розповісти іншим. «Мистецтвом бачити» Ліза займається професійно 6 років.

 

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»