На Рівненщині кваліфікованих продавців стало більше

Діліться корисною інформацією з друзями:

Тетяна Ольховик здобула професію продавця продовольчих товарів у Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості за індивідуальною формою навчання. Безробітна звернулася до Дубровицької районної філії Рівненського обласного центру зайнятості з тим, аби навчатися та згодом офіційно працевлаштуватися.  

На базі Сарненського навчального відділення заняття проводилися як за очною, так і за дистанційною формами. З допомогою Skype  та Viber зв’язку майбутня продавчиня відмінно комунікувала із педагогами та максимально підготувалася до виробничого навчання і проходження виробничої практики на базі роботодавця.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Кваліфікаційний 3-й розряд пані Тетяна підтвердила вже безпосередньо на майбутньому робочому місці у торговельному закладі ФОП Захарченко М.І.

3-місячне навчання дозволило слухачці оперативно вивчити основні теоретичні матеріали, ознайомитися із організацією та технологією торговельних процесів, вивчити основи обліку та звітності, товарознавство продтоварів,  опанувати психологію та етику ділових відносин, вивчити та застосувати на практиці роботу на реєстраторах розрахункових операцій. Випускниця добре знає основи харчової безпеки товарів, вивчала іноземну мову за професійним спрямуванням.

Під час державної кваліфікаційної атестації із успішним завершенням професійного навчання випускницю привітали педагоги, завідувач Сарненського навчального відділення Іван Гаврилюк та підприємиця Марія Захарченко. Із свідоцтвом державного зразка Тетяна Ольхових офіційно приступає до роботи продавця продовольчих товарів у м. Дубровиця.