fbpx
На Рівненщині до «Армії відновлення» України залучено понад 700 безробітних

До «Армії відновлення» України на Рівненщині залучено понад 700 безробітних

Діліться інформацією з друзями:

На Рівненщині центри зайнятості продовжують направляти безробітних на оплачувані суспільно корисні та громадські роботи з укладанням строкових трудових договорів. І вже понад 700 людей залучено до «Армії відновлення» України.

Повідомляє Рівненська ОДА.

Нагадаємо, відповідний механізм розробив Уряд, аби тимчасово безробітних можна було залучати до виконання суспільно корисних робіт, в яких є потреба в регіонах.

«Закликаю усіх, хто стоїть на обліку у Центрах зайнятості, долучатися до цих робіт. На сьогодні ми маємо дві армії – одна захищає країну на фронті, інша працює. Люди, які з різних причин залишились без роботи, зможуть долучитись до «Армії відновлення» країни, а держава оплатить їхню роботу на рівні мінімальної зарплати, яка з жовтня складає 6700 грн», – зазначив Віталій Коваль.

Суспільно корисні роботи спрямовані на відновлення інфраструктури громад та її безпеки. Вони мають оборонний характер або призначені для ліквідації надзвичайних ситуацій, які виникли в період воєнного стану.

До таких оплачуваних робіт в області вже залучено 191 особу у 24-х територіальних громадах Вараського та Дубенського районів.

Такі люди здебільшого займаються:

  •  підтриманням у готовності захисних споруд;
  •  виготовленням маскувальних сіток;
  •  облаштуванням та ремонтом житлових приміщень для внутрішньо переміщених осіб;
  •  заготівлею дров до опалювального сезону в комунальних закладах тергромад;
  •  ліквідацією стихійних сміттєзвалищ.

Громадські роботи організовують для забезпечення економічної, соціальної та екологічної користі громади. Наприклад, це супровід осіб з інвалідністю по зору, допомога сім’ям військовослужбовців та інші роботи. Вже 560 осіб займаються цим у 31-й територіальній громаді області.

Читайте також: Під час ракетної атаки 29 грудня зранку пошкоджено 28 об’єктів в 10 областях