На Рівненщині дівчинка малює і продає картини, щоб підтримати українських військових

Діліться корисною інформацією з друзями:

На Рівненщині школярка продає картини, щоб підтримати українських військових. Її роботи вже є в різних містах України, а також у Німеччині та Туреччині.

Марті Пилипчук – 9 років. Вона живе у місті Вараш. Нещодавно у дівчинки з’явилося нове хобі – малювати картини за номерами. І вона перетворила це на благодійність.

Загалом дівчинці вдалося заробити вже більше 50 тисяч гривень. Ці гроші вона спрямувала на потреби ЗСУ.

«У вересні до Марти прийшла Зубна фея і принесла їй першу заготовку на картину. Коли донька закінчила її малювати, то сказала, що хоче продати роботу в нашому під’їзді, – розповідає мама дівчинки Вероніка Пилипчук. – Я, чесно кажучи, сумнівалася, що з цього щось вийде, перепитувала, чи вона справді цього хоче, але Марта не передумала. Пішла на перші «торги» з сусідським хлопчиком – щоб не так страшно було. В результаті вони продали картину за 500 гривень. Я запропонувала спрямувати ці гроші на допомогу дітям переселенцям, але донька сказала, що ми вже їм допомагали і речами, і іграшками, тому тепер пора підтримувати ЗСУ».

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Для дівчинки українські захисники – неабиякий авторитет. Це ті, в кого вона вірить. І після тривалих тривог та обстрілів Марта малює з ще більшим завзяттям, бо ж на ЗСУ треба донатити.

«Якось, ще на початках, донька запитала, чи може продавати картини біля дитячого майданчика, я вирішила, що це не зовсім безпечно, і вирішила розмістити інформацію про благодійну ініціативу в соцмережах. Тож тепер картини Марти можна побачити і придбати у «Фейсбуку» та в «ТікТок», – каже Вероніка Пилипчук. – Серед покупців – жителі Вараша та інших міст. Ми надсилали картини в Київ. Також роботу Марти купив чоловік із Німеччини. Він, розповідав, що і так допомагає Україні, а тут вирішив підтримати ініціативу дитини».

Марта малює патріотичні роботи. Зазвичай на одну картину за номерами витрачає до 3 днів. А буває, що може і за півдня впоратися.  Загалом дівчинка продала вже 71 роботу.

Нещодавно ж разом із мамою вони взяли участь у благодійному міні-аукціоні перед початком сесії Вараської міської ради. Лотами стали 3 картини Марти Пилипчук. В результаті за кожну виручили по 2 тисячі гривень кожну.

«У нас багато знайомих зараз воює. Від цього бажання Марти допомогти лише посилюється, – пояснює пані Вероніка. – Ми спрямовували кошти і на придбання автомобілів, і на продукти, і на необхідні речі – термобілизну, спальники, рюкзки. Після деокупації Херсона передавали посилки і туди. Тим часом донька зупинятися не збирається і хоче підтримувати захисників до нашої перемоги».

читайте також: