fbpx

На Рівненській АЕС рятувальники проводять профілактику щодо безпеки на водних об’єктах

Діліться інформацією з друзями:

Рятувальники з охорони Рівненської АЕС проводять профілактичну роботу, щодо запобігання нещасним випадкам на водних об’єктах

У спекотну погоду більшість мешканців намагається провести свій відпочинок поблизу води на річках, озерах, ставках та інших водоймах. Вода приносить багато задоволення людям дисциплінованим, обачним, але вона може завдати багато неприємностей людям, які не дотримуються правил безпечної поведінки на воді. І у більшості випадків – виною нещасних випадків є алкоголь та нехтування елементарними правилами поведінки на воді.
З метою запобігання виникнення таких нещадних випадків особовим складом відділення цивільного захисту ДПРЗ-2 ГУ ДСНС України у Рівненській області ведеться профілактична робота серед працівників ВП «Рівненська АЕС», щодо дотримання правил поведінки на водних об’єктах. Так через об’єктові засоби масової інформації проводяться радіобесіди та висвітлюються інформаційні статті в об’єктовій газеті «Енергія». Поряд з цими профілактичними міроприємствами в промисловій зоні охороняємого об’єкта є проведення бесід з працівниками ВП «Рівненська АЕС» з врученням інформаційних пам’яток.


Постійно бути в курсі новин вам допоможе telegram-канал газети «7 днів»