На півночі Рівненщини планують розвивати тваринництво  

Рівненське Полісся може стати Новою Зеландією. З розвиненими нацпарками і сільським господарством. Про це йшлося нараді начальника Рівненської ОВА Віталія Коваля із профільними заступниками та аграріями області та представниками фонду Програми розвитку ООН.

«Землі на півночі Рівненщини недооцінені території. Вони підходять для розвитку тваринництва. Потрібно лише імплентувати еко розліснення. Мова йде про сільськогосподарські угіддя, які заросли чагарниками, для створення на них пасовищ», – зазначив Віталій Коваль.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Керівниця проєкту Глобального екологічного фонду ПРООН Олена Тарасова-Красієва зауважила, що це проєкт не лише про відновлення ландшафтів, торфовищ і екосистеми, а й про розвиток тваринництва. Його мета знизити викиди парникових газів, сприяти родючості ґрунтів та збереженню видів, що знаходяться під загрозою зникнення.

Загалом проект реалізовуватиметься впродовж 2022-2026 року у семи областях, серед яких і Рівненщина. До робочих груп залучатимуть і місцевих фахівців та науковців.

%d блогерам подобається це: