fbpx
Мобільний додаток "Екозагроза".

Мешканців Рівненщини закликають повідомляти про випадки шкоди довкіллю

Діліться інформацією з друзями:

На розгляді Екоінспекції перебувають 11 скарг з Рівненської області щодо екологічних загроз.

Про це йшлося під час наради під керівництвом першого заступника голови ОДА Сергія Подоліна з представниками екоінспекції, тергромад та РДА.

«Екологічна безпека – це обов’язок держави. Важливо забезпечити оперативне реагування на будь-які прояви забруднення довкілля, вирубки лісів та незаконного використання природних ресурсів тощо. Тому прошу жителів області активно сповіщати щодо таких фактів», – сказав Сергій Подолін.

Повідомити про випадки шкоди довкіллю та вчинених екологічних злочинів можна за допомогою сайту або додатку ЕкоЗагроза. Це офіційний ресурс Міндовкілля для автоматичного збору та фіксації інформації про екологічні загрози.

Система передбачає визначення відповідального органу виконавчої влади за усунення наслідків екологічних загроз та відстежування даного процесу у режимі реального часу.

Учасники наради також домовились щодо координації дій та ефективної співпраці органів місцевого самоврядування й Екоінспекції у питанні збереження довкілля та дотримання вимог природоохоронного законодавства.

Вебресурс доступний за посиланням https://ecozagroza.gov.ua/

Мобільний застосунок можна завантажити у GooglePlay та AppStore.

Також за допомогою та консультацією можна звернутись до Державної екологічної інспекції Поліського округу, зателефонувавши за номерами (0362) 62-00-33; або за номером телефону “Гарячої лінії”: 098- 429-86-90.

Джерело: Рівненська ОДА

Читайте також: В Олімпіаді-2024 у Парижі можуть взяти участь три спортсмени з Рівненщини