Мер Рівного зустрівся з Консулами Республіки Польща

Діліться корисною інформацією з друзями:
На запрошення міського голови Рівного Олександра Третяка в обласний центр завітали Генеральний Консул Республіки Польща в Луцьку пан Славомір Місяк та Консул Генерального Консульства пані Тереса Хрущ. 
Під час першого візиту до новообраного міського голови Рівного обумовили майбутні напрями співпраці між двома країнами, зокрема розробку спільних культурних проектів. Окрім того, домовилися щодо участі Генерального Консула Республіки Польща в Луцьку у святкуванні Дня Європи у Рівному.
 Опісля зустрічі, міський голова Рівного Олександр Третяк, спільно з з Генеральним Консулом Республіки Польща в Луцьку паном Славоміром Місяком та пані Терезою Хрущ вшанували пам’ять генерала УНР Марка Безручка. Адже сьогодні, 10 лютого, виповнилося 77 років з дня смерті українського військового діяча.
Генерал-хоружний був одним з командирів військ УНР у битві під Рівним проти більшовиків, яка відбулася 1920-го року. Його дивізія також відзначилася і під час оборони Варшави. Ця постать неабияк важлива та знана для Польщі та України.