На Рівненщині медсестра перекваліфікувалася на бухгалтера

Діліться корисною інформацією з друзями:

У Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості можна не лише здобути нову професію, але й підвищити свою професійну кваліфікацію, вдосконалити професійні знання й навички. Так, за одно- або  двомісячною програмою тут навчаються майбутні фінансисти.

Напрям «Комп’ютеризований бухгалтерський облік» – це потужна оперативна сучасна підготовка кваліфікованих бухгалтерів. Робота з сучасними бухгалтерськими програмами дозволяє випскникам швидко адаптуватися до нової роботи, вести бухгалтерську звітність чітко та бездоганно.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Слухачі, що обирають поглиблене вивчення бухгалтерії, повинні бути дисциплінованими, високоорганізованими та відповідальними. Усі ці якості та нові, здобуті  комунікації є важливими пріоритетами на сучасному ринку праці. Приємно, що відгуки слухачів про навчання та й, загалом, про атмосферу в освітньому закладі лише позитивні.

Ми дізналися цікаві історії мешканок Рівненського, Березнівського, Здолбунівського районів, Рівного та м. Луцьк Волинської областей.

Алла Мельник, направлена на навчання Рівненською районною філією Рівненського обласного ЦЗ. Жінка має великий досвід роботи медсестрою у дитячій обласній лікарні. Зізнається, що у якийсь момент відчула професійне вигорання, згасали оптимізм та мотивація. Не розгубилася. Розрахувавшись із попереднього місця роботи, стала на облік у службу зайнятості. Бухгалтером прагнула стати давно. І от мрія збувається – вона  навчатиметься у Рівненському центрі ПТО ДСЗ! Обрала 2-місячні курси. І жодної миті не пошкодувала! Жінка із величезною подякою відгукується про педагогів. Від імені групи (із властивою бухгалтерам скурпульозністю перераховує усіх!) слухачка щиро вдячна викладачці Ларисі Середюк – за терпіння, спокійну вдачу, доброзичливість, професійність; викладачці Руслані Райкович – за позитивний темперамент і бухгалтерію як філософію життя; викладачу Андрію Смокорівському – за професійність та зрозуміле тлумачення складних програм; старшому майстру Віктору Красовському – за оперативну допомогу під час навчання, професійність, неймовірний оптимізм і почуття гумору.

Пані Алла сповнена енергії та нового піднесення. Вона планує організувати бухгалтерський супровід підприємця – свого чоловіка. Схоже, відтепер справи родини під надійним професійним захистом!

Наталія Токаренко, направлена на навчання Березнівською РФ РОЦЗ. Уже 5 років, як жінка розрахувалася із банківської установи, де працювала касиром. Після втрати роботи подалася із чоловіком на заробітки. Не відпускало прагнення навчатися. Повернувшись додому, звернулася до служби зайнятості, стала на облік та отримала направлення на навчання. Стати бухгалтером спонукали й дві попередні освіти – технічна та економічна. «Два місяці навчання – це два місяці позитиву! – згадує випускниця. – Нерідко від потоку інформації «мізки закипали», але завжди поряд були досвідчені викладачі. Якість навчання в РЦПТО – значно краща, аніж в окремих вишах!». Слухачка зауважила, що для навчання бухгалтерів тут створена відмінна матеріальна база, а практичні заняття додавали глибокого розуміння та нового досвіду. До того ж, позаурочний час був для слухачів справжнім релаксом, адже проживали вони у комфортабельному гуртожитку. «Той щасливий слухач, що потрапить на навчання до Рівненського центру служби зайнятості!» – впевнено підсумувала пані Наталія.

Марія Сушицька, направлена на навчання Луцьким міським центром зайнятості. До реорганізації працювала заступником керуючого великої торгової компанії. Після зміни штату втратила роботу. Зареєструвалася як безробітна у центрі зайнятості. «Оскільки я за освітою фінансист, то зацікавилася навчанням бухгалтерів. У нас ринок праці потребує кваліфікованих бухгалтерів, тому націлююся на роботу». Випускниця спершу планує влаштуватися помічником бухгалтера, підтягнути практичні навички, а далі працювати самостійно.

Із успішним завершенням навчання бухгалтерів привітала заступниця директора РЦПТО ДСЗ Руслана Бодренко. Вона подякувала за сумлінне навчання та вибір навчального закладу і вручила випускницям посвідчення про професійне навчання.

Важливо, що насичений навчальний курс приніс слухачам не лише нові знання, але й проявив кращі професійні та людські якості – працьовитість, оптимізм, цілеспрямованість, впевненість, здатність до самоаналізу та саморозвитку. Віримо в кожну з випускниць та зичимо удачі!