Ожеледиця та морози до -25: служби Рівненщини вже готуються до чергового циклону

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!
Найближчими днями на території західних і північних областей України очікується чергове погіршення погодних умов. Не виключення – Рівненщина, де вже цієї ночі прогнозують налипання мокрого снігу та пориви вітру, а вже з понеділка температура поступово знижуватиметься і сягне до -25 морозу.

«Обласний штаб продовжує працювати у режимі 24/7. Цілодобову роботу також мають забезпечити керівники районних і місцевих штабів для своєчасної ліквідації надзвичайних ситуацій. Наразі найскладніша ситуація у Рівному. Закликаю максимально співпрацювати із підрядниками та оперативно розчищати сніг в населених пунктах», – відзначив голова ОДА

Віталій Коваль.
Тому обласна Комісія рекомендувала через з негоду перейти на онлайн навчання у школах Рівненщини вже у четвер-п’ятницю, а під час сильних морозів – і на наступному тижні.
З метою недопущення обморожень на вулицях Рівненщини, голова ОДА доручив розгорнути мережу пунктів обігріву, як стаціонарних, так і мобільних. Через ЗМІ населення проінформують про місця їх розміщення та послуги, що в них надаються.
Департамент ЖКГ, енергетики та енергоефективності, ПАТ «Рівнеобленерго», ПАТ «Рівнегаз» спільно з РДА та органами місцевого самоврядування мають забезпечити стале функціонування об’єктів критичної інфраструктури та систем життєзабезпечення населення, зокрема лікарень, закладів освіти, інших соціально-значимих об’єктів та житлового сектору.
Окремо виконавчому комітету Рівненської міської ради доручено, зокрема, забезпечити цілодобову роботу штабу, оперативну обробку доріг та вжити додаткових заходів для недопущення розморожування теплових мереж і технологічного обладнання. У разі виникнення аварій – реагувати на початковому етапі для недопущення їх переростання до рівня надзвичайних ситуацій з масштабними наслідками.
У разі критичних ситуацій територією Рівненщини будуть обмежувати рух великогабаритного транспорту. Розташовуватимуть їх на спеціально визначених місцях відстою. Зараз на дорогах області працює 120 машин та механізмів підрядних організацій та 139 дорожніх робітників та інженерів.
Діліться корисною інформацією з друзями: