fbpx

Медики, які змінили своє життя, але не свої професії

У Рівненському обласному центрі службі крові працюють медики-переселенці, які приїхали на Рівненщину через війну. Ці люди – лише кілька з багатьох, хто знайшов пристань в області серед понад 53 тисяч внутрішньо переміщених громадян.

Про це розповів начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль

Олена – лікар-терапевт з Донеччини. При департаменті цивільного захисту та охорони здоров’я ОВА пройшла необхідні медичні курси. У Рівному живе син з сім’єю. Планує лишитися тут назавжди.

Роман працював юристом у Києві. Маючи медичний диплом, знайшов роботу за спеціальністю. Нині він лікар-стажер у службі крові.

Серед них і водій з Херсонщини – Леонід. Його село Токарівка дев’ять місяців було в окупації, після визволення разом з сім’єю вирішили виїхати.

Різні долі у кожного… На сьогодні на Рівненщині залишилися проживати понад 53 тисячі внутрішньо переміщених громадян. Серед них  багато хороших фахівців – медиків, вчителів, працівників інших спеціальностей. Це люди, які принесли в нашу область свіже дихання, свіжий погляд.

Можу впевнено сказати, що Рівненщина з прибуттям ВПО додала. І нас сьогодні більше, ніж було до 24 лютого, – 1 мільйон 200 тисяч жителів

Читайте також: Міжнародна допомога для України сягнула 170 млрд євро