fbpx

Мати, берегиня і просто надійна опора

Майже всі культурні надбання людства були створені через жінку та за участі жінки, бо вона надихає чоловіка на прекрасні, благородні та мужні вчинки, допомагаючи йому розкритися та розвиватися. Але в різні періоди існування людства роль жінки в суспільстві не була однаковою. Час невпинно змінює все: і людей, і ролі, які вони виконують.

Сучасна жінка. Яка вона? Впевнена, відповідальна, комунікабельна, інтелігентна, вольова, самостійна, цілеспрямована, мудра, вихована… Здатна поєднувати в собі розум, грамотність, працьовитість і водночас жіночність, вишуканість, чарівність.

Нині жінка – чудовий професіонал. Вона справляється з домашніми справами, дарує любов та увагу дітям, є міцною опорою для чоловіка, надійною подругою і турботливою донькою. Вона здатна створювати, керувати та перемагати.

Перемагати, реалізовуючи свої задуми і втілюючи ідеї. Перемагати, ретельно виконуючи повсякденні завдання. Перемагати, створюючи затишок в оселі. Перемагати, долаючи свій біль, вік і перешкоди.

Ці жінки – не політики, не бізнес-леді, не знаменитості… Це – звичайні рівнянки, які, не зважаючи на вік, фізичні обмеження і стан здоров’я, зайнятість, особисті обставини, професійно виконують свої обов’язки, активно займаються громадською роботою, творчістю та небайдужі до життя нашого міста. 

Іншими словами, це ті – кого в місті знають і не знають водночас. 

Загалом 2050 років стажу

Не можу залишити поза увагою мою чудову жіночу громаду – колектив Управління праці та соціального захисту населення. Чому жіночу? Бо в управлінні працює 121 жінка і 13 чоловіків. У кожної свої турботи, радості й печалі, досягнення і перешкоди, але всі, як одна, працюють злагоджено і самовіддано. В управлінні поруч і новачки зі стажем роботи 2-3 роки, і «корифеї», стаж роботи яких понад 25 років. Якщо скласти воєдино роки праці в управлінні всіх наших жінок, вийде майже 2050 років. А це роки змін, перебудов, нововведень. І з якими б труднощами ми не стикалися чи в роботі, чи в особистому житті, знаємо, що знайти вихід із ситуації, обрати правильне рішення допоможе Віра Мельник – як мудрий керівник, як мама, як порадниця…

Діяльність нашого управління завжди оцінюється за результатом наданих громадянам послуг, виплачених допомог, пільг і субсидій, але не завжди оцінюється та частина, з якої вона складається. А це – невтомне вивчення законодавства, скрупульозна праця, наполегливе виправлення помилок, нескінченне доопрацювання у вечірні часи та робота у вихідні дні. А ще – це увага до кожного відвідувача, вміння почути, порадити, допомогти. Звісно, не всі заявники отримують бажані для себе результати, тож залишаються незадоволеними, а подекуди й обуреними через відмови у наданні субсидій чи допомог або термінів вирішення питань соціального характеру. Про такі випадки скажу одне: будь-які питання, з якими звертаються до нас рівняни, розглядаються виключно в межах тих норм і правил, що визначені законодавчими актами.

Переконана, що всім нам вистачить наснаги, витримки та професіоналізму для подолання труднощів у справі поліпшення добробуту населення нашої громади, забезпечення соціального захисту тим, хто його потребує.

А оскільки найкоротша відстань між людьми – усмішка, бажаю всім частіше посміхатись.

Олена ПЕТРИК, заступниця начальника управління праці та соціального захисту населення