fbpx
Манікюрники здобули

Манікюрники здобули професійні знання у Рівному та розпочинають самостійну роботу

Діліться інформацією з друзями:

Манікюрники здобули сучасні професійні знання та розпочинають самостійну роботу сучасні професійні знання у рівненському навчальному закладі  та розпочинають самостійну роботу.

Завершення професійного навчання у Рівненському центрі ПТО ДСЗ – це завжди урочисто, відповідально та знаково. Адже сформовані нові комунікаційні та професійні якості випускників, досягнуто поставлених цілей шукачами роботи, опановано сучасні знання вчорашніми безробітними та, головне, відбулися важливі напрацювання для самостійної роботи або ж нового працевлаштування і манікюрники здобули сучасні професійні знанняє

Як прокоментувала під час державної кваліфікаційної атестації (ДКА) заступниця директора закладу освіти Руслана Бодренко,  вже під час виробничої практики слухачки підтвердили свою відданість професії манікюрника, продемонстрували відповідальну роботу, відмінні знання та високі комунікаційні якості. Відтак, роботодавці готові співпрацювати із кваліфікованими випускницями та пропонують їм робочі місця. Манікюрні майданчики Рівненщини та Тернопільщини поповняться новими професіоналами

Насичене навчання, що на базі навчально-виробничого комплексу РЦПТО тривало 3,4 місяця, дозволило слухачам здобути затребувану професію Індустрії краси, ознайомитися із сучасним професійним обладнанням та матеріалами. Кваліфікований манікюрник покликаний створювати гармонію, дарувати позитивні емоції, допомагати зберігати здоров’я рук. Непрості умови навчання під час воєнного стану загартували слухачів, а відтак вплинули на їх само організованість і готовність до нових викликів. Манікюрниці всупереч війні будуть і вміють дарувати нові емоції, адже націлені на мирну працю та неодмінну Перемогу. Як поділилася майстриня виробничого навчання Лілія Мельник, окрім працевлаштування на базах роботодавців – партнерів Центру, випускниці прагнуть створювати власну справу.

Рівнянка Олена Мойсієць – одна з найперспективніших слухачок. Манікюрниця старанна та працьовита, вона орендуватиме місце у одному з рівненських майстерень.

Анна Зелена мріє про власну справу, йшла до мети впевнено і результатами навчання задоволена. Кваліфікована манікюрниця вже запрошує клієнтів у свій кабінет, який відкрила разом із подругою.

Вікторія Алексейчик із Зарічненщини після навчання залишається у Рівному, адже власниця салону краси, де слухачка проходила виробничу практику, запросила її на роботу. 

«Це найкращі підсумки вашої праці і вашого навчання! Пишаємося вашими здобутками та віримо, що роботодавці оцінять ваші здібності», – підсумувала заступниця директора Руслана Бодренко. В урочистій обстановці вона вручила манікюрницям свідоцтва державного зразка.

Більше інформації про формування груп слухачів та умови навчання – на офіційному сайті cpto.rv.ua