fbpx

Заради нових вражень фотографиня з Рівного попрямувала до Парижу

Заради нових вражень та відпочинку фотографиня з Рівного Вікторія Янчук відправилась з подругою-колегою до Парижу.

Це була запланована відпустка заради нових вражень. Але хіба може фотограф потрапити у найромантичніше місто світу і не зробити фотосесію?

Насамперед постало питання яким чином організувати поїздку. Вибрати тур з групою чи самостійно їхати. Вибір випав на самостійну поїздку. Адже це дає більше можливості для повної насолоди від Парижу. Буває, що місце дуже подобається і ти хочеш там затриматися на довший час, але маєш разом з туристичною групою дотримуватися графіку. Тому самостійно обрали житло та авіаквитки по доступній ціні. Враховуючи ситуацію в Україні, авіаперельоти неможливі. Тому виліт був запланований з Польщі.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Франція прийняла тепло. Як тільки люди чули, що дівчата прибули з України, вони виказували співчуття та підтримку. Для професійного фотографа Париж – це рай. Там дуже багато гарних, атмосферних місць та пейзажів. Практично на кожному кроці хочеться сфотографуватися. І звичайно, що колежанки організували фотосесію біля Ефейлевої вежі. Для них це було не складно, адже вони знають і вміють це робити. Але якщо ви подорожуєте і хочете залишити на згадку професійну фотосесію, то достатньо знайти у соцмережах професіонала та домовитись з ним.

Світлини Вікторії дихають романтичним містом. Вечірній Париж та красуня біля легендарної вежі. Тут все зійшлося – професійне виконання фото, гарна дівчина та чудовий фон. Це як сюжет вітальної листівки.

За словами Вікторії, Париж нікого не залишить байдужим і завжди залишає про себе незабутні спогади. Деколи вони сумні. Не дивлячись на красу міста, в Парижі дуже багато злодіїв, які просто полюють за туристами. Дівчата це зрозуміли на собі. Поки подруга фотографувала Вікторію, в неї зникла сумка з її фотоапаратом. У поліції їм відповіли, що це масове явлення і вони нічого з цим зробити не можуть. На превеликий жаль Вікторія залишилась без робочого інструменту. Але як вона сказала, це привід здійснити ще одне бажання і придбати новий фотоапарат.

Подорож завжди проходить швидше, ніж хочеться. Те що залишається надовго – це її післясмак. Після Парижу він неймовірний. У Вікторії, яка вже відвідала 12 країн, він зараз у лідерах по враженнях. І та романтична атмосфера, про яку всі розповідають, дійсно там присутня. Настільки гарні вулиця, ніби в казці. Є місця в яких хочеться залишитись на довго, про все забути і насолоджуватися красою. Дуже хочеться повернутися. А коли хочеться, то так і має бути.