Магазини працюватимуть, транспорт – ні: у Рівному на Великдень посилили карантин

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

У Рівному не буде громадського транспорту, залишається 20 тролейбусів, які перевозитимуть медиків і лише за посвідченнями. Відповідне рішення ухвалила сьогодні міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

Як повідомив міський голова Рівного Володимир Хомко, у ці дні працюватимуть лише продовольчі магазини, аптеки, АЗС і ветеринарні клініки. Все інше зачиняється.

Додаткові обмеження вводяться з обідньої пори суботи 18 квітня і діятимуть до 6 години ранку вівторка 21 квітня.

  • Ми побоялися закривати продовольчі магазини. Адже транспорт не працюватиме. Старші люди не зможуть далеко від дому відійти і якщо раптом знадобиться щось, то не зможуть купити. У людей похилого віку, які малозабезпечені, не такі вже й великі запаси в домі. Тому магазини з продуктами працюватимуть, – пояснив Володимир Хомко.

Міська влада так само як і обласна, просить людей не виходити на вулицю в ці дні.

– Дуже важливо, щоб люди з розумінням це сприймали, наголосив мер. – Бо силовики не все можуть проконтролювати. Важливо, щоб люди розуміли, що це для них і робиться. Це наша спільна справа. Це соціальна річ і одна людина не може вберегтися. Мусимо вберегти якусь критичну масу людей.

Найбільша проблема безумовно буде з церквами. Зауважте, що після зустрічі в ОДА представники всіх конфесій звернулись до всіх вірян, щоб не йшли до церкви. Як воно буде – побачимо. Біля церков чергуватиме поліція, громадські формування і, ми домовилися, що будуть й представники церковної громади. Якщо люди з’являтимуться біля храму, то вони слідкуватимуть, щоб дотримувалися дистанції.

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»

 

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

Діліться корисною інформацією з друзями: