Любов до співу і гострі страви: рівнянам розкрили секрети довголіття

Діліться корисною інформацією з друзями:

У Фінляндії – культ відпочинку на природі, а турбота про здоров’я – національне хобі. Кожен другий на роботу йде пішки або їде на велосипеді. Навіть погана погода не заважає фінам ходити в походи, на рибалку, не перешкоджає заняттям спортом на свіжому повітрі. Не дивно, що серцево-судинні захворювання нині для Фінляндії є меншою проблемою, ніж півстоліття тому.

В Ісландії найпопулярнішим засобом профілактики серцево-судинних захворювань є вживання страв із свіжої морської риби, особливо жирних сортів.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Жителі південного Китаю працюють на рисових полях аж до дев’яностоліття. Вчені вважають, що одна зі складових здорового довголіття – любов до співу. Люди, які працюють з добрим настроєм і навіть співають під час роботи, не знають, що таке депресія.

А в Індії людей, які страждають від хвороби Альцгеймера, менше, ніж у західних країнах. Розумову активність, як вважають медики, підтримувати допомагає традиційна кухня Індії. Там прийнято вживати багато спецій. Припускають, що речовини, які містяться в куркумі, захищають від хвороби Альцгеймера, імбир поліпшує травлення, а кориця дуже корисна при діабеті.

Анатолій МИХАЛЬЧУК