fbpx

Лебединку в Рівному продезінфікували

Діліться інформацією з друзями:

Сьогодні в Парку молоді, який в народі називають Лебединкою, – комунальники провели дезінфекцію. Після миття спецрозчинами автошляхів комунальники  обробили зелену зону. Такі санітарні заходи тут триватимуть аж до закінчення карантину.

Зі слів заступника начальника житлово-комунального управління Володимира Лапюка, дезінфекцію Лебединки проводять працівники міськШЕУ.

– Дезінфікують все, – розповідає він, – асфальт, лавки, сходи, скульптури знаків Зодіаку, урни, стійки ліхтарів. Роботи проводяться у зв’язку із тими подіями, які відбуваються у нас в Рівному і у всьому світі. Дезінфікують розчином гіпохлориду натрію А. Міська влада за рішенням комісії з питань ТЕБ і НС виділила необхідні кошти, а ШEУ закупило 1000 літрів цього розчину. Він розводиться у чистій воді з розрахунку 1 літр на тонну води. Працівники одягненні в захисний одяг та респіратори, щоб не завдати собі пошкоджень. Такі ж роботи проводяться нині цілодобово по всіх вулицях,тротуарах, зупинках громадського транспорту і в паркових зонах. У працівників є графік, за яким вони постійно працюють.

Дезінфекція місць загального користування триватиме до завершення карантину. Обробка дезрозчинами проводиться двічі на день у всіх громадських місцях.  Після дезінфекції відчувається запах хлору, тому комунальники переконливо просять залишатися вдома, і без особливих потреб не ходити вулицями міста. Адже хоча розчин і безпечний, контакт з предметами відразу після дезінфекції не бажаний.

Аліна БУДАФЕНКО

 

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»