fbpx
СБУ в Рівненській області викрило схему виїзду "ухилянтів" за кордон.

Судитимуть організаторів схеми незаконного виїзду за кордон

Діліться інформацією з друзями:

За матеріалами СБУ Рівненщини судитимуть учасників угрупування, які організовували схему незаконного виїзду за кордон громадян призивного віку.

СБУ в Рівненській області викрило схему виїзду "ухилянтів" за кордон.

Як повідомили в Управлінні Служби безпеки України в Рівненській області, до суду скерований обвинувальний акт щодо трьох учасників організованого угрупування, які були викриті та затримані співробітниками Управління СБ України в Рівненській області у ході відпрацювання багатоетапної спецоперації в Одесі.

У ході слідства встановлено, що зловмисники організували ретельно підготовлену схему, за якою під відповідною «легендою» в один з прикордонних населених пунктів прибували «ухилянти» від мобілізації.

СБУ в Рівненській області викрило схему виїзду "ухилянтів" за кордон.

При цьому, останнім необхідно було чітко дотримуватися інструкцій та настанов зловмисників, щоб не потрапити в поле зору українських прикордонників. В подальшому один із фігурантів в темну пору доби у якості провідника переміщував осіб через лінію державного кордону на територію Республіки Молдова.

За процесуального керівництва Рівненської обласної прокуратури до суду скеровано обвинувальний акт щодо фігурантів справи у вчинені злочину, передбаченого ч. 3 ст. 332 (організація незаконного переправлення осіб через державний кордон України) Кримінального кодексу України.

Досудове розслідування здійснювали слідчі СВ УСБУ в Рівненській області.

Заходи із викриття проводилися Управлінням СБУ в Рівненській області спільно із співробітниками ОРВ 9 прикордонного загону ДПСУ за процесуального керівництва Рівненської обласної прокуратури.

Фото: СБУ

Читайте також: З полону повернулися 106 наших військових