Довічний термін ув’язнення отримав зрадник, який скоригував ракетний удар по кафе у центрі Краматорська 27 червня 2023 року.
Тоді контррозвідка СБУ затримала зловмисника «по гарячих слідах». Ним виявився місцевий житель, який ще до початку повномасштабного вторгнення росії був завербований воєнною розвідкою рф.
За даними слідства, 27 червня минулого року він отримав вороже завдання з’ясувати, чи працює вищезгадане кафе і зафіксувати наявність там відвідувачів.
Для виконання цієї вказівки агент здійснив приховану відеозйомку закладу і переслав відзнятий файл своєму російському куратору.
Після отримання агентурної інформації окупанти здійснили прицільний ракетний удар по кафе, в якому перебували люди.
Унаслідок вогневого ураження загинуло 13 місцевих жителів, серед них – 3 дітей. Ще 64 людини отримали поранення різного ступеня тяжкості.
Як встановило розслідування, ворожим коригувальником є мешканець Краматорська, працівник місцевого газотранспортного підприємства.
Джерело: СБУ
Читайте також: В Рівному судитимуть трьох лікарів за розтрату понад пів мільйона бюджетних грошей

Редактор сайту «Сім днів» і журналіст стрічки новин. Працює з оперативною інформацією, готує новини та долучається до створення авторських матеріалів для сайту.
Має значний досвід роботи у медіа. Протягом 1991–2009 років був технічним редактором газети “America” (Філадельфія, США), де відповідав за дизайн і верстку, підготовку графічних матеріалів, фоторепортажів та готового макету видання.
Володіння англійською мовою використовує для перекладу матеріалів, підготовлених у межах грантових проєктів, які редакція публікує на окремому піддомені для іноземних читачів.
