Екс-директорку банку з Рівненщини затримали на польсько-українському кордоні

Діліться корисною інформацією з друзями:

Ексочільницю відділення банку у Вараші яка привласнила гроші померлого клієнта затримали на польсько-українському кордоні. Суд обрав їй запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Чоловік-спільник підозрюваної досі перебуває у розшуку.

Про це повідомляє прес-служба Вараської окружної прокуратури.

Нагадаємо, в липні минулого року жінка, перебуваючи на посаді директора Вараського відділення одного з комерційних банків, задля власного збагачення, передала своєму чоловіку попередньо підроблену нею банківську платіжну картку, на яку зарахувала депозитні та кредитні кошти померлого клієнта. Її чоловік-співучасник за кілька днів зняв з цієї картки майже 260 тисяч гривень.

Подружжя не з’являлось на виклики, тож їх обох оголосили у міжнародний розшук. Зрештою, жінку затримали на польсько-українському кордоні. Суд обрав їй запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Чоловік-спільник підозрюваної досі перебуває у розшуку. Також, наразі перевіряється причетність підозрюваних до вчинення аналогічних злочинів, що призвели до заподіяння збитків на понад 1 млн грн.

Їм загрожує ув’язнення від трьох до шести років.