Кравець – найпопулярніша професія на Рівненщині серед безробітних

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

За 9 з половиною місяців у Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості можна здобути цікаву, перспективну професію кравця.

Досконале опанування теоретичного курсу, вивчення сучасного обладнання, дизайн, розкрій та пошиття модного одягу, інших виробів інтер’єру передбачають насичений процес – від ідеї, викройки, підбору тканин, використання сучасних технологій до ретельного, якісного виконання деталей, вдалого оздоблення та яскравої презентації.

У Гощанському навчальному відділенні РЦПТО ДСЗ вже з перших днів занять нова група майбутніх майстринь демонструє відповідальність та готовність до серйозної роботи. Серед найактивніших – слухачки Вікторія Михалочко та Марія Макарчук. Як і їхні одногрупниці – гощанські жінки прагнуть здобути якомога більше професійних знань, навичок, під час занять активно спілкуються із педагогами та радіють першим успіхам.Наразі, разом із викладачкою Поліною Долганською та майстром виробничого навчання Світланою Позинюк слухачки вивчають обладнання швейного виробництва,  технологію виготовлення одягу, а також дізнаються про безпеку на виробництві.

Після теоретичних занять слухачки перейдуть до відпрацювання практичних навичок. Новий професійний досвід допоможе вчорашнім безробітним відбутися, як кваліфікованим затребуваним майстрам, адже українська легка промисловість потребує справжніх професіоналів, а швейний ринок постійно оновлюється.   

Діна Мазуркевич

Діліться корисною інформацією з друзями: