fbpx

В області побільшало кваліфікованих кравців

Діліться інформацією з друзями:

Стати кваліфікованим кравцем означає бути затребуваним завжди. Сучасний кравець повинен бути високопрофесійним майстром, якому вже недостатньо просто володіти механічними операціями. Технічно грамотним фахівцем, що вміє самостійно вирішувати завдання, пов’язанні з пошиттям різноманітних виробів.

І це дуже добре зрозуміли слухачі Костопільського навчального відділення Рівненського центру ПТО ДСЗ, які вирішили стати кваліфікованими кравцями. Кожна із слухачок має свою життєву історію, свій шлях до професії, але усі вони наполегливо і цілеспрямовано опановують нові навички, поряд із досвідченими педагогами здобувають нові професійні знання.

Обравши професію «Кравець» та навчання у Костопільському навчальному відділенні, безробітні навчилися швидко кроїти вироби, виготовляти сукні, спідниці, сарафани, фартухи, брюки, дитячий одяг тощо, познайомилися з різними стилями, навчилися працювати із різними текстурами тканин, лініями та принтами. Слухачки оволоділи основами конструювання за індивідуальними мірками модного жіночого одягу.

Набуті знання та навички майбутні майстрині відпрацьовували на виробничій практиці. До слова, для Ольги Хуторненко місце виробничої практики у ТзОВ «Гладиш» стало місцем постійної роботи. Таке ж рішення прийняла і Тетяна Годима, яка після навчання працевлаштовується до ФОП Катенін В. Ю.

Лілія Ковбар  – мама п’ятьох (!) дітей, уже шиє для своєї великої родини, адже стала вправною кравчинею. Планує започаткувати власну справу, шити на замовлення, продавати вироби через Інтернет і, що важливо, вже має своїх клієнтів.

Сьогодні вчорашні безробітні стали фахівцями і можуть виконувати технологічну обробку будь-якого, навіть найскладнішого, вузла одягу і зібрати всі його деталі в готовий виріб. Роблять вони це якісно  та вміють презентувати свою роботу.

Високий рівень знань та вмінь випускниці продемонстрували на державній кваліфікаційній атестації. Це підтвердили голова кваліфікаційної комісії Валентина Рижук та заступник директора Рівненського центру ПТО ДСЗ Руслана Бодренко.

Такі фахівці кравецької справи не залишаться без роботи, матимуть вдячних клієнтів, які замовлятимуть унікальні сукні, оригінальні та зручні костюми та, зрештою, одяг на будь-який смак! А наші випускники – кваліфіковані та творчі майстрині навчилися робити це професійно.

#кравець_кваліфікація_робота #навчання_робота_служба_зайнятості #шити_працювати_розвиватися #рцпто_нова_професія_робота