fbpx

Коронавірус спонукає розкошелитися

Загроза коронавірусу змушує владу попіклуватися про краще облаштування медзаклаів. Більш як 900 тисяч гривень виділять із міського бюджету Рівного на придбання медичного обладнання, захисних костюмів та респіраторів для медперсоналу інфекційного відділення ЦМЛ. За відповідні зміни до бюджету проголосували на черговій сесії міськради.

І хоч в Україні поки що підтверджених випадків азійського коронавірусу немає, у Рівному вирішили підготуватися до можливих надзвичайних ситуацій. Аби мати змогу надавати повну медичну допомогу мешканцям, якщо вірус дістанеться й до нашого міста.Нову апаратуру встановлять у палаті інтенсивної терапії. Про те, що саме придбають для інфекційного відділення ЦМЛ, газеті «Сім днів» розповів начальник міського управління охорони здоров’я Віктор Іськів:

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

– Найперше це буде апарат штучної вентиляції легенів вітчизняного виробництва. А також три монітори пацієнта, три інфузомати (прилади для тривалого, дозованого введення пацієнтам розчинів, ліків та поживних речовин, – прим., ред.), один відсмоктувач, пульсоксиметр. Крім того, плануємо придбати три спеціальних «протичумних» костюми та 60 багаторазових респіраторів для захисту медпрацівників, котрі контактуватимуть із хворими на небезпечну недугу. Процес пошуку пропозицій розпочався.

Наталія НИРКОВА

 

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»