fbpx

Коли у Рівному збудують велостадіон?

Діліться інформацією з друзями:

Зробити місто комфортнішим для велосипедистів та тих, хто займається цим спортом професійно. Саме таку мету поставили в Рівному, ухваливши спеціальну міську програму.

Документ визначає певні заходи, для втілення цього задуму. Серед інших – облаштування велодоріжок, створення відпочиноковї зони, де шанувальники велоспорту зможуть цікаво та змістовно проводити дозвілля. А також спорудження спеціального стадіону, де спортсмени, яких у Рівному є немало, зможуть тренуватися та поліпшувати свої досягнення у велоспорті.

Як і коли ці плани можуть бути втілені розповів один з авторів програми, секретар Рівнеради Сергій Паладійчук:

– У нас в Рівному є спортсмени, які показують високі результати у велоспорті, зокрема в маунтенбайку. Це олімпійський вид спорту. Є шанси що вони можуть потрапити на олімпіади. Але щоб створити їм ліпші умови для тренувань потрібен стадіон. Є попередня домовленість з Національним олімпійським комітетом щодо фінансування цього об’єкту з держбюджету. Адже держава теж зацікавлена в гідному представленні на олімпійських іграх та інших міжнародних змаганнях. Щодо місця розташування цього стадіону будемо ще радитися з фахівцями та громадою. Правильно було б також створити в місті умови для розвитку вело-прокату. Вважаю, що ми готові до впровадження такої системи. Можна було б залучити компанії, які фахово цим займаються, наприклад «Nextbike».

Що ж до облаштування велодоріжок, то Сергій Паладійчук наголосив, що це питання поступово вирішується. На тих вулицях, де відбуваються реконструкції, облаштовують і окремі смуги для руху велосипедистів. Наприклад, на Шухевича, Макарова. 

Наталія НИРКОВА

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»