fbpx

Знижки закінчилися? – рівнянин обурюється щодо квитанції за тепло

Діліться інформацією з друзями:

Сьогодні до нашої редакції завітав чоловік, який приніс свої розрахунки за опалення за грудень минулого та січень вже цього року.

Пан Микола розповідає, що в платіжці від Рівнетеплоенерго за тепло за грудень  було вказано дві суми: нараховано –  1570,76 грн, але у графі «до оплати» стояла цифра – 1351,26 грн. Тоді йому повідомили, що це була знижка, яку обіцяв уряд через зменшення вартості газу.

Знижки закінчилися? – рівнянин обурюється щодо квитанції за тепло

Хоча обіцяна знижка була за грудень, у грудневій платіжці, як розповідає чоловік, було враховано лише 23 дні. Адже показники знімалися у будинку з 21 листопада по 23 грудня. Тож чоловік очікував, що зменшення буде відображене у січневій платіжці, адже в ній мали б бути враховані 8 днів грудня (з 23 по 31 число). Втім, побачивши розрахунки Рівнетеплоенерго за січень, Микола Петрович був дуже, м’яко кажучи, здивований.

– Де моя знижка за дешевий грудневий газ? Всюди пишуть, що мала бути і в січні, але хай би хоч за грудень зробили перерахунок – обурюється чоловік. І закликає журналістів розібратися.

Ми ж, у свою чергу, переадресовуємо це питання до  Рівнетеплоренерго:

– То ж чи мала бути знижка, на яку очікували рівняни?

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»