fbpx

Хто з пільговиків зможе не платити у великогабаритних автобусах, які з 1 вересня з’являться на вулицях Рівного

Діліться корисною інформацією з друзями:

У великогабаритних пасажирських автобусах, які з’являться на вулицях Рівного з 1 вересня, рівняни платитимуть за поїздку по 12 грн. На початку усі пільговики зможуть скористатися своїм правом на безоплатні перевезення. Про це розповів міський голова Рівного Олександр Третяк під час презентації автобусів.

Перший місяць автобуси їздитимуть у тестовому режимі, наголосив посадовець. Тендер на два автобусні маршрути проведуть на початку жовтня.

– Під час роботи в тестовому режимі усі пільговики зможуть їздити. Згодом буде остаточно ухвалене рішення з цього приводу, – пояснив міський голова. – Чи буде в автобусах обмежена кількість пільгових місць, як зараз є в маршрутках, чи всі пільговики їздитимуть безоплатно, як зараз у тролейбусах. Якщо буде затверджений другий варіант, потрібно буде вирішити питання з компенсацією з міського бюджету. Адже це немалі витрати. Для прикладу, нині щотижня в тролейбусах перевозимо 130-150 тисяч пасажирів, які оплачують проїзд, і ще 200-250 тисяч – пільговиків.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Нагадаємо, із 1 вересня у Рівному зявиться великогабаритний громадський транспорт. Сучасні автобуси (кожен розрахований приблизно на 100 пасажирів) поїдуть за двома маршрутами: №1 Льонокомбінат – Ювілейне, і №7 Зоопарк – Луцьке кільце. Поступово вони витіснять з міських вулиць застарілі маршрутки, на якість роботи яких часто нарікають рівняни.