fbpx
«єРобота»:

«єРобота»: плюс 24 позитивних рішень на Рівненщині

Діліться інформацією з друзями:

«єРобота» урядовий проєкт, який дає можливість громадянам розпочати власну справу. За підсумками реалізації шостої хвилі цьогорічного проєкту  за програмою «Власна справа» додалося 24 позитивних рішень на Рівненщині.

Проєкт “єРобота” надає можливість громадянам розпочати підприємницьку діяльність або розширити вже існуючий бізнес. Рівненська область залишається у топ-3 з-поміж всіх регіонів за кількістю ухвалених позитивних рішень. Загалом, з 1 лютого цього року в області отримано 164 позитивних рішень. Схвалені бізнес-проєкти передбачають створення 316 нових робочих місць.

За видами діяльності найбільша кількість позитивних рішень у гуртовій і роздрібній торгівлі, ремонті автотранспортних засобів та мотоциклів; переробній промисловості; тимчасовому розміщенні й організації харчування; будівництві; освіті.

Прийом нових заяв на отримання мікрогрантів триває.

За програмою «Власна справа» можна отримати мікрогрант на старт або розвиток бізнесу від 50 до 250 тис грн. Обов’язковою умовою є створення 1-2 і більше робочих місць залежно від суми мікрогранту. Отримати мікрогрант можуть як діючі підприємці, так і люди, що не мають досвіду підприємницької діяльності. Після перевірки наданих документів, оцінки бізнес-плану, а також кредитної історії заявника йому потрібно пройти співбесіду з фахівцями Рівненського обласного центру зайнятості. Рішення про надання чи відмову у наданні мікрогранту ухвалює Державний центр зайнятості.

  • Ознайомитися з Порядком надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу можна за посиланням https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/738-2022-%D0%BF#Text
  • Подати заявку на участь у проєкті «єРобота» та бізнес-план можна через портал Дія за посиланням  https://is.gd/KT7RoW
  • Отримати консультацію щодо мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу можна на нашому Telegram-каналі підтримки: https://t.me/PidtrimkaDcz16Rivne, або на «гарячій» лінії Рівненського ОЦЗ   +38096-539-53-59.

Повідомляє Рівненський обласний центр зайнятості

Читайте також: З Днем вишиванки привітав рівнян очільник міста