Енергетики попередили мешканців Рівненщини про можливі подальші відключення електрики

Діліться корисною інформацією з друзями:

Ситуацію в електромережах ПрАТ «Рівнеобленерго» вдалося стабілізувати, однак вона залишається складною, – повідомили з підприємства.

Разом з енергетиками НЕК «Укренерго» рівненські енергетики продовжують працювати, щоб забезпечити електропостачання абонентам за надійною схемою.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

«Наші бригади та диспетчери працюють без вихідних, знаходять технічні можливості для заживлення споживачів, щоб забезпечити електропостачання у домівки та на підприємства Рівненщини», – наголошують у Рівнеобленерго.

Водночас повідомляємо, що і надалі на території громад області відбуватимуться стабілізаційні відключення у період з 7.30 до 23.00.

На жаль, оприлюднити точні графіки де, коли і на скільки вводитимуться відключення енергетики не можуть. Оскільки обмеження подачі напруги залежить від зростання навантаження як в загальному по системі в області, так і на окремих ділянках споживання.

«Дуже просимо усіх споживачів, коли у вас є електропостачання, не вмикайте енергоємних електроприладів. Це призводить до перевантаження системи і до аварійних вимкнень», – наголосили в Рівнеобленерго.
Нагадаємо, 22 жовтня ворог атакував обєкт енергетичної інфрасруктури в Рівному. Через це упродовж доби в різних частинах обласного центру та прилеглих населених пунктах частково або повністю не було світла.