fbpx
Рукостискання.

Відшкодування відсоткових ставок. На Рівненщині продовжують підтримувати бізнес

Діліться інформацією з друзями:

У Рівненській ОВА оголосили конкурс на відшкодування ставок за кредитами.

Позмагатися за таке право можуть представники малого та середнього бізнесу області, які:

  • реалізують проєкт, що передбачає: впровадження енергозберігаючих та екологічно чистих технологій; модернізацію, оновлення та придбання основних фондів для розширення та збільшення обсягів виробництва товарів (надання послуг, виконання робіт);
  • отримали кредит для реалізації проєкту.

“За минулий рік в області на 3,5% збільшилася кількість суб’єктів підприємницької діяльності. Це говорить про те, що в області хороший бізнес-клімат. А відшкодування ставок з обласного бюджету стане ще одним стимулом для розвитку підприємництва. Крім того, обласна програма дозволить покращити умови для отримувачів кредитів в рамках державної програми “Доступні кредити 5-7-9″. Наголошую: війна – це не час для зупинок. Це час для переформатування і впевненого руху вперед”, – наголосив начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

Деталі конкурсу за посиланням: https://bit.ly/42Hi1ay

Документи прийматимуть до 20 червня 2023 року.

Нагадаємо, у минулому році з ініціативи Президента України в Україні запровадили програму безповоротних грантів для мікробізнесу та іншої спеціальної фінансової підтримки для малого й середнього підприємництва.

«Попри весь тиск Росії, попри всі російські удари зробимо все, щоб економіка України, щоб економічна активність в Україні відроджувалася», – наголошує Володимир Зеленський.

Фото з відкритих джерел

Читайте також: На Рівненщині продовжують розбудовувати госпіталь для ветеранів