На Рівненщині продовжують розбудовувати госпіталь для ветеранів

У планах – третій корпус. Рівненщина має стати реабілітаційним хабом. Для цього продовжують розвивати Клеванський госпіталь ветеранів війни, де створюють Центр реабілітації пацієнтів зі спінальними травмами.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Проєкт будівництва.

У планах – збудувати третій корпус медзакладу. Адже у Клеванському госпіталі проходять реабілітацію військові зі всієї України.

З проєктом будівництва ознайомився начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль під час робочої поїздки до Клеванського госпіталю ветеранів війни.

Як розповів очільник області, площа нового корпусу – більш як 10 тисяч метрів квадратних. Він буде мати 4 поверхи та цокольний. Останній буде обладнано під сучасне бомбосховище, яке використовуватиметься і в мирний час.

Тут будуть приймально-діагностичне і відділення лікування захворювань та наслідків черепно-мозкових і спінальних травм. А також великі реабілітаційні зали. Аби навчати по-новому, відновлювати втрачені внаслідок травм функції, захворювань, отриманих під час бойових дій, як військовим, так і цивільному населенню.

«Ескізний проєкт нового корпусу уже готовий. Будівництво дороговартісне, тому наразі шукаємо партнерів. Уже зголосилися допомогти нам як міністерства України, так і наші польські, литовські, американські друзі, різноманітні благодійні організації та міжнародні фонди. Працюємо далі», – прокоментував Віталій Коваль.

Проєкт будівництва.

Рівненська ОВА

Читайте також: Суд забрав у дружини Медведчука землі на березі Дніпра

%d блогерам подобається це: