fbpx
Державну допомогу за трьома напрямами можуть отримати аграрії

Державну допомогу за трьома напрямами можуть отримати аграрії

Діліться інформацією з друзями:

Завтра, 25-го червня 2024 року, о 10 годині розпочнеться прийом заявок на допомогу для аграріїв, що мають до 120 га земель, а 27-го червня, для власників корів, кіз та/або овець.

25-го червня 2024 року, о 10 годині в Державному аграрному реєстрі розпочнеться прийом заявок на окрему бюджетну субсидію у розмірі 4 тис. грн на 1 га оброблюваних угідь сільськогосподарського призначення для виробників сільськогосподарської продукції, що мають у власності та/або користуванні до 120 га земель сільськогосподарського призначення.

27-го червня, о 10 годині в Державному аграрному реєстрі розпочнеться прийом заявок на спеціальні бюджетні дотації для утримання корів, кіз та/або овець.

  • Спеціальна бюджетна субсидія для аграріїв, які мають у власності від 3 до 100 корів (усіх напрямів продуктивності) передбачається виплата по 7 тис. грн на кожну голову.
  • Спеціальна бюджетна субсидія для аграріїв, які утримують маточне поголів’я кіз та/або овець від 5 до 500 голів – у розмірі 2 тис. грн на одну голову.

Подати заявки на отримання бюджетної допомоги можуть аграрії усіх областей окрім територій, тимчасово окупованих та зони активних бойових дій.

При реєстрації у ДАР заявок на суму, що відповідає затвердженому обсягу бюджетних коштів, подання заявок припиняється. Про що буде оголошено в ДАР та на сайті Мінагрополітики.

Детальніше – за посиланням www.dar.gov.ua.

Джерело: Міністерство аграрної політики та продовольства України

Читайте також: 7% заявників не з’явилися на основну сесію НМТ на Рівненщині