fbpx
Дуальна форма навчання

Дуальна форма навчання гарантує роботу безробітним Рівненщини

Діліться інформацією з друзями:

Дуальна форма навчання (левова частка занять (виробниче навчання і практика) припадає саме на заняття в умовах діючого підприємства) у рівненському закладі гарантує отримання роботи! Для Дубна підготували продавців.

На базі Рівненського центру ПТО ДСЗ за дуальною формою навчання у 2022 році пройшли професійне навчання 254 слухача. Безробітні, зокрема, Рівненщини, Хмельниччини, Миколаївщини та Львівщини стали кваліфікованими робітниками у галузях легкої промисловості, сільського господарства, рибництва, деревообробки та ін. А вже у новому році завершили підготовку ще двох робітниць – продавчинь непродовольчих товарів для Дубенської громади.

Наталія Гупалюк та Інна Цірук, скеровані на навчання обласною службою зайнятості, за 2,8 місяця стали кваліфікованими подавцями 3 розряду. Їхні роботодавці – місцеві підприємці надали робочі місця під час навчання та працевлаштували випускниць вже із свідоцтвами державного зразка.

Під час навчання слухачки максимально адаптувалися до умов роботи у магазинах, відмінно влилися у нові трудові колективи та продемонстрували чудові комунікаційні якості. Роботодавці задоволені підготовкою нових робітників. Ті добре опанували навчальну програму та знаються на основних виробничих операціях продавця непродовольчих товарів: приймання товару, підготовка його до продажу, викладення товару на вітрину, обслуговування покупців (допомога у виборі товару, демонстрація та пакування товару, підрахунок вартості відпущених товарів тощо), а також робота на реєстраторах розрахункових операцій.

 «Сумлінні та організовані слухачки застосували професійні знання на практиці, в умовах реального обслуговування відвідувачів магазинів», – ділиться викладачка Центру Валентина Зубік. У непростих умовах війни заклад освіти продовжує готувати кваліфікованих робітників за оптимально зручними форматами та на потреби роботодавців. Долучайтеся до співпраці!

Більше інформації про формування груп слухачів та умови навчання – на офіційному сайті cpto.rv.ua