До уваги отримувачів субсидій Рівненщини

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

З 1 серпня 2020 року в Україні відкрито ринок природного газу для побутових споживачів, що надає можливість громадянам самостійно обирати постачальника газу. Про свій вибір слід повідомити й органи, що займаються призначенням та нарахуванням субсидій.

«Своєчасне надання громадянами до міського управління праці та соцзахисту інформації про зміну виконавців житлово-комунальних послуг забезпечить актуальний та правильний розрахунок розміру житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг», – наголошують в управлінні.

Для розрахунку розміру житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, щомісяця органи соціального захисту населення отримують від виконавців послуг відомості про забезпеченість громадян послугами та про розмір цін і тарифів на житлово-комунальні послуги і платежів за такі послуги. У тому числі постачання та розподіл природного газу.


На хабарі затримали голову ОТГ Рівненщини

Німеччина заборонить низку одноразових пластикових виробів до середини 2021 року

 

Ця інформація узгоджується з даними пільговиків та отримувачів житлових субсидій щодо переліку отримуваних ними житлово-комунальних послуг, а також із даними підприємств – надавачів цих послуг (назва, код ЄДРПОУ, номер особового рахунку тощо).

Тож, аби вчасно та в повному обсязі отримати передбачені законодавством соціальні гарантії, рівнян – отримувачів пільг і субсидій – просять у найкоротші терміни повідомляти органи соціального захисту населення про зміну виконавців житлово-комунальних послуг. Зокрема й постачальника природного газу для побутових потреб.

Особам, які будуть звертатися за призначенням житлової субсидії з початку опалювального сезону, рекомендують перевірити наявність заборгованості за житлово-комунальні послуги. За потреби варто погасити борги до 1 жовтня.

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

У разі отримання інформації про наявність станом на 1 жовтня 2020 року простроченої понад три місяці заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг, загальна сума якої перевищує 340 грн, в призначенні житлової субсидії буде відмовлено.

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

Марія МАТВІЙЧУК

Діліться корисною інформацією з друзями: