fbpx
До Білорусі із закордонним: чи всіх жителів Рівненщини стосується нововведення?

До Білорусі із закордонним: чи всіх жителів Рівненщини стосується нововведення?

Діліться інформацією з друзями:

З 1 вересня 2020 року виїзд громадян України в Білорусь буде здійснюватися із закордонними паспортами. Зміни відбудуться згідно з постановою Кабінету Міністрів України «Про часткове зупинення дії Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Білорусь про безвізові поїздки громадян», прийнятою 13 травня 2020 року на засіданні Уряду.

Водночас у міністерстві закордонних справ уточнили винятки. Роз’яснення щодо нових правил МЗС розмістило на офіційному сайті – пише УНІАН.

 «Громадянам України, які після 1 вересня 2020 року перебуватимуть на території Білорусі без закордонних паспортів, не потрібно хвилюватись – при їх поверненні в Україну Державна прикордонна служба безперешкодно пропускатиме за внутрішніми паспортами», – йдеться у повідомленні пресслужби.

Для громадян України – жителів прикордонних районів України залишається чинним режим поїздок в Республіку Білорусь по внутрішніх паспортах та свідоцтвах про народження (для осіб віком до 18 років) відповідно до Угоди між Кабінетом Міністрів України і Урядом Республіки Білорусь про порядок перетинання українсько-білоруського державного кордону громадянами, які проживають у прикордонних районах, від 12.12.1998.Заплановані зміни режиму поїздок не стосуються громадян Республіки Білорусь.

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»