Для збору використаних батарейок Рівне придбає контейнери

Діліться корисною інформацією з друзями:

У Рівному коштом міського бюджету придбають 15 контейнерів для збору використаних батарейок. На це виділили 75 тис грн. в рамках внесення змін до міського бюджету на 2019 рік.

Як зазначив на своїй сторінці у соцмережі депутат Святослав Євтушенко, очікується, що спеціальні баки придбають ще до кінця року. Для початку їх розмістять у будівлях міськради, ЦНАПу, КАТП-1728 та інших місцях масового скупчення людей.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Також у КАТП-1728 облаштують місце для зберігання зібраних елементів живлення. Надалі їх відправлять на переробку. Вже є підписаний договір із львівською фірмою, яка цим займатиметься.

А 20 грудня під час сесії Львівської міської ради мають затвердити тариф на перербку батарейок для Рівного. За попередніми даними, переробка одного кілограму елементів живлення вартуватиме 62 гривні 10 копійок.

Наразі в Рівному вже є близько 600 кілограм зібраних батарейок, які планують відправити на переробку до кінця цього року.

Переробка елементів живлення дозволить зменшити кількість небезпечних відходів, які потраплятимуть на захоронення на рівненське сміттєзвалище, підкреслив депутат.