fbpx

Новий рік і Різдво з дощем і плюсовою температурою?

Таку погоду на свята прогнозують українські синоптики. Щоправда, не всі… Погода в Україні на Новий рік і Різдво буде дуже теплою, снігу не буде, але можливі дощі. Такий прогноз дають синоптики відразу декількох погодних ресурсів.

Заради справедливості треба сказати, що раніше деякі синоптики лякали українців сильними морозами і крижаним дощем, які будуть накривати країну двома хвилями – на новорічні та різдвяні свята.

Однак згідно з оновленим прогнозом для Києва від ресурсу Gismeteo, грудень в столиці буде в цілому теплим. В інших областях України вірогідні варіації в кілька градусів. Але істотних температурних розривів не буде.

30-31 грудня ймовірний дощ при температурі +2… +4 градуси і близько нуля вночі. З 1 по 2 січня можливі незначні морози, а пізніше може потеплішати до +9 градусів. На Різдво, 6-7 січня, прогнозують:  вдень +4… +6, вночі невеликий мінус.

При цьому в період свят можливі опади у вигляді дощів.

Синоптики ресурсу Accuweather підтверджують прогноз Gismeteo, але за їх даними, вночі на Новий рік морози будуть сильнішими – до мінус 3 градусів, а 1 і 2 січня буде йти дощ з мокрим снігом.

А ось за прогнозом сайту «Метеоролог» Новий рік-2020 принесе справжню зимову погоду.

У свою чергу, народний синоптик Леонід Горбань повідомив, що під кінець першого зимового місяця в Україну прийдуть морози і на Новий рік буде холодно, але без снігу. 31 грудня середня температура повітря досягне -9 градусів.

Натомість британські метеорологи приголомшили своїм прогнозом для України. На їхню думку, нас чекає найсуворіша зима за 30 років. Морози сягатимуть до 20 градусів нижче нуля.

Підготував Віктор СІКАЛЬСЬКИЙ