fbpx

У Рівному поменшало депутатів

На одного депутата Рівненської міської ради сьогодні стало менше. В сесійній залі депутати проголосували за позбавлення мандата свого колеги 44-річного Назарія Загоровського. Кілька днів тому секретаріат ради отримав відповідну заяву від самого обранця.

Кілька днів тому Назарій Загоровський вийшов із фракції «Свобода» та написав заяву про своє бажання скласти депутатські повноваження. Сьогодні це питання запропонував внести на розгляд сесії представник названої фракції Олег Карпяк. Однак, дехто з колег заперечив, мовляв це суперечить регламенту Рівнеради. Адже переш ніж виносити будь-який проект рішення на розгляд сесії, його слід оприлюднити за 20 днів, аби відбулося обговорення. Питання також мають розглянути депутатські комісії міської ради. Ці процедури не були виконані. Дехто казав, що слід заслухати в залі самого заявника.

Після перерви, під час якої відбулись консультації та засідання регламентної комісії міськради, питання Назарія Загоровського все-таки внесли на розгляд. Хоч голова регламентної комісії Олександр Чубай наголосив, що з депутатом не вдалося зв’язатися: його телефони відключені. Під час голосування, припинення повноважень колишнього свободівця в міській раді підтримало 23 депутати.

Згодом це рішення передадуть ТВК. Ця комісія прийматиме рішення про визнання депутатом наступного кандидата зі списку ВО «Свобода».