fbpx

Дезінфекція транспорту, листівки та захисні маски: у Рівному впроваджують заходи недопущення поширення коронавірусу

Діліться інформацією з друзями:
Міська влада розробляє план заходів щодо недопущення поширення коронавірусу в Рівному.

Нині жодного випадку Covid 2019 в обласному центрі не зареєстровано. Проте міська влада працює на випередження.

Перш за все, рівненських перевізників зобов’язали дезінфікувати маршрутки.

Про це на засіданні тимчасової протиепідеміологічної комісії повідомила заступниця міського голови Рівного Галина Кульчинська.

 

 «Згідно з національним планом, необхідно забезпечити проведення дезінфекції транспортних засобів, які переводять людей. Приватний перевізник повинен організувати цей процес, а не водії. У жодному разі проводити дезинфекцію не повинні водії! людина працює повний робочий день і вона не зможе виконати цю роботу якісно», зазначила Галина Кульчинська.

 

Обробляти транспортні засоби можуть спеціалісти обласного лабораторного центру, або приватні організації. Витрати за ці послуги покладені на перевізників.

Контроль за проведенням дезінфекції у маршрутках та тролейбусах проводитиме управління транспорту та зв’язку.А вже з понеділка спеціально створені комісії без попередження проводитимуть інспекцію транспортних засобів на виконання цього зобов’язання, зауважила Галина Кульчинська.

До слова, у міських тролейбусах таку дезінфекцію проводять вже, повідомив начальник міського управління транспорту та зв’язку Володимир Пилипчук.

Він зазначив, що роблять це спеціальним розчином. Ретельно обприскують та протирають поручні.

Дезінфекція проводиться впродовж 5 – 10 хвилин.

Далі тролейбус провітрюють і вже за декілька хвилин можуть випускати на маршрут. 

Також міська влада провела роботу з головними лікарями медзакладів – дали доручення поширити друковану інформацію про коронавірус у місцях масового скупчення людей, а також готують звернення до голови ОДА Віталія Коваля щодо передачі понад 20 км марлі для виготовлення захисних масок.

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»