fbpx
Дев’ять сучасних «швидких» поповнили автопарк екстренки Рівненщини

Дев’ять сучасних «швидких» поповнили автопарк екстренки Рівненщини

Діліться інформацією з друзями:

Напередодні Нового року, 30 грудня ключі від нових автомобілів швидкої допомоги вручили працівникам екстреної медицини Рівненщини.

Про це повідомили в Рівненській ОДА.

Два з них –  реанімобілі Citroen Jumper типу «С» – придбані у межах ініціативи першої леді Олени Зеленської через національну платформу United24. Автівки слугуватимуть для швидкого й безпечного доправляння хворих до лікарень Рівного. Це високотехнологічні машини, оснащені спецобладнанням. Їх будуть використовувати бригади кардіологічної та інтенсивної терапії.

Ще сім «швидких», закуплених МОЗ за кошти держбюджету, поїхали у регіональні станції екстренки – Смигу, Вербу, Рафалівку, Дубровицю, Костопіль, Мізоч та Дядьковичі. Автівки Citroen Jumper типу «В» відповідають усім вимогам та оснащені необхідної апаратурою.

Ключі від чергової партії автомобілів швидкої допомоги представникам екстренки вручили  начальник ОВА Віталій Коваль та керівник облради Андрій Карауш.

«Попри війну, автопарк рівненської екстренки цього року поповнився 22 швидкими. Це значить, що ще більше життів буде врятовано. Це значить, що медична допомога стала ще ближчою до громадян. І це значить, що перемога точно буде за нами. Адже медичні герої щодня, кожен на своєму місці, роблять все, аби її наблизити», –  зазначив Віталій Коваль.

Читайте також: Уродженець Рівненщини призначений Послом України в Перу