Десять медалей здобули рівненські плавці на чемпіонаті у Дніпрі

У Дніпрі на зимовому чемпіонаті України серед молоді та юніорів з плавання рівненські плавці здобули 10 медалей.

З 19 по 22 лютого у Дніпрі в «Басейн МЕТЕОР 50 метрів» відбувся зимовий чемпіонат України серед молоді та юніорів з плавання. Його учасниками стали 490 спортсменів із 26 регіонів України.

Вихованці СДЮСШОР №2 у скарбничку команди Рівненської області вибороли 10 нагород – 1 золоту, 6 срібних та 3 бронзових медалей. Зокрема, в особистій першості серед молоді:Артем Бондар виборов дві срібні нагороди на дистанціях 50 та 100 м вільний стиль; Ніколь Стельмах –  бронзова нагорода на дистанції 200 м батерфляй; Ніна Кирик  – бронзова нагорода на дистанції 400 м комплексне плавання.

Серед юніорів: Юрій Жовтко отримав золоту нагороду та звання чемпіона на дистанції 50 м на спині, три срібні нагороди на дистанціях 100 м вільним стилем, 200 м вільним стилем, 100 м на спині та бронзову нагороду на дистанції 50 м батерфляй; Павло Краля став срібним призером на дистанції 400 м вільний стиль.

Варто відзначити, що вихованці СДЮСШОР №2 Юрій Жовтко, Павло Краля, Христина Нагорнюк  вперше виконали норматив Майстра спорту України. Також вперше виконали норматив кандидата у Майстри спорту України Максим Нечидюк та Владислав Зелінський.

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»