fbpx

Державні програми допомагають підприємцям Рівненщини рости

Державні програми підтримки допомагають підприємцям Рівненщини розвивати економіку і рости.

У Києві відбувся Регіональний економічний форум. На ньому начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль розповів про позитивні результати ініціатив, спрямованих на допомогу бізнесу Рівненщини. Наприклад, про державну програму «Своя справа». Для області це 761 проєкт на суму 181 млн грн. Це третій показник в Україні, а для Рівненщини – збільшення суб’єктів підприємницької діяльності на 3,5%. Люди повірили й відкрили власну справу.

Також 203 кредити видано за програмою «єОселя» – це 203 щасливі сім’ї. В області ожив будівельний ринок – квартири будуть вільні для продажу лише на листопад чи грудень .119 кредитів на житло видали на Рівненщині за програмою “єОселя”

За державною програмою «Доступні кредити 5-7-9» видано кредитів на суму 8,4 млрд грн. А за підтримкою експортерів – 289 млн грн. Все це допомагає підприємцям Рівненщини рости й розвивати економіку краю.

За словами Віталія Коваля, хороші результати показують і регіональні програми.

«Рівненська ОДА зробила акцент на допомозі малому, середньому бізнесу та агропромисловому комплексу. На останній звернув особливу увагу. Це соціально чутлива зона, адже випала з підтримки держави, – підкреслив очільник Рівненщини.

За словами Віталія Коваля, в нашій області, де є ферма, це завжди стабільне місце, що процвітає.

«Передбачивши в обласній програмі лише 8 млн грн, нам вдалося на Рівненщині збільшити поголів’я корів на 5%, а молока – на 12%. Тому попросив Мінекономіки звернути увагу на підтримку галузі тваринництва», – зазначив Коваль.

Зоряна ЖИЛЬЧУК