fbpx

119 кредитів на житло видали на Рівненщині за програмою “єОселя”

З початку дії державної програми “єОселя” на Рівненщині банки видали 119 кредитів на житло. Загальна сума іпотеки склала 148 млн грн.

Учасниками першого етапу програми є військові, медики та вчителі, які бажають мати нове помешкання.

Про це повідомляє начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль

Найбільшу частку кредитів видав Ощадбанк, який надав більше половини кредитів.

Більшість отримувачів житла – у Рівному. Але також є бажаючі придбати житло з Дубного, Радивилова, Вараша, Костополя та інших населених пунктів. Зараз Рівненська область займає третє місце серед усіх регіонів України за кількістю виданих кредитів “єОселя”, поступаючись лише Київщині та Волинській області.

Очікується, що після запуску наступного етапу програми, кількість бажаючих отримати житло за допомогою доступного іпотечного кредиту в області збільшиться. З 1 серпня стартує наступний етап державної програми “єОселя”, і збільшується кількість українців, які можуть скористатись нею для придбання житла. Ветерани війни, учасники бойових дій, переселенці та люди, які не мають свого житла, можуть подати заявку через застосунок Дія для отримання іпотечного кредиту під 7%.

Читайте також: В Рівненській стоматполіклініці хочуть встановити сонячні батареї

  • Чи має пацієнт платити за ангіографію при підозрі на інфаркт?
    Іноді рідні пацієнтів, які потрапляють у лікарню з підозрою на інфаркт, скаржаться, що їм доводиться оплачувати екстрену діагностику. Тож розповідаємо, чи має пацієнт платити за ангіографію при підозрі на інфаркт. Ні, не має! Проведення ангіографічного дослідження коронарних судин передбачено … Read more